Звернення до керівників органів місцевого самоврядування


Шановний Голово ради!

В тяжкий час Ви очолили громаду. На Ваші плечі лягає десятки не вирішених проблем в умовах відсутності коштів. З 1 січня 2016 р. Україна вступила в зону вільної торгівлі з ЄС, що надає необмежені можливості для розвитку вітчизняного бізнесу.

Як показав досвід країн Східної Європи – членів ЄС, в таких умовах виграють ті держави, підприємці яких знайшли свою бізнес-нішу у виробництві якісних і дешевих товарів та надання послуг.

На хвилину забудьте про поточні питання і поміркуйте: які товари і послуги від підприємців, що працюють на території Вашої громади, можуть йти на експорт?

З метою відпрацювання партнерський відносин між державою і підприємцями, за сприянням органів місцевого самоврядування, створення сприятливих умов для розвитку експортно-орієнтованого виробничого бізнесу, під егідою Науково-дослідного інституту публічного права 22 лютого 2016 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми створення інтелектуальних та індустріальних парків за сприянням органів місцевого самоврядування».

За результатами цієї конференції буде розроблено законопроект «Про інтелектуальні і індустріальні бізнес-парки в Україні».

Проте, без Вашої ініціативи законопроект буде неефективним, а прийняття його парламентом мало імовірним. Пропонуємо Вам:

1) направити нам на електронну пошту (sipl@i.ua) пропозиції щодо того, як Ви пропонуєте підняти бізнес-активність жителів Вашої громади?

2) вносить Ваші зміни і доповнення у проект закону безпосередньо до його тексту на веб-сторінці в мережі Інтернет (http://wiki-tests.ho.ua/index.php?title=Проект_закону_про_інтелектуальні_та_індустріальні_бізнес-парки_в_Україні)

3) прийміть участь у дискусії на конференції (http://sipl.com.ua/?page_id=27).

Прочитайте і поділіться з іншими!