Звернення до працівників Державної Фіскальної служби України!


Працівнику Державної Фіскальної служби України!

Важко уявити яку-небудь державу, яка живе без податків і фіскальної системи. Не виняток й Україна. Але в умовах глобалізації високі податки гублять нашу державу, роблять її громадян жебраками. Отже, потрібний баланс.

З 1 січня 2016 р. Україна вступила в зону вільної торгівлі з ЄС, що надає необмежені можливості для розвитку вітчизняного бізнесу. Як показав досвід країн Східної Європи – членів ЄС, в таких умовах виграють ті держави, підприємці яких знайшли свою бізнес-нішу у виробництві якісних і дешевих товарів та наданні послуг.

Вчені і податківці мають допомогти нашим підприємцям новими компромісними теоріями і рішеннями. З метою відпрацювання партнерських відносин між науковцями, бізнесом і працівниками Державної фіскальної служби, створення сприятливих умов для розвитку експортно-орієнтованого виробничого бізнесу, під егідою Науково-дослідного інституту публічного права 22 лютого 2016 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми створення інтелектуальних та індустріальних парків за сприянням органів місцевого самоврядування», за результатами якої буде розроблено законопроект «Про інтелектуальні та індустріальні бізнес-парки в Україні».

На хвилину забудьте про поточні питання і поміркуйте: що Ви можете зробити для розвитку вітчизняного інтелектуального і виробничого бізнесу?

Без Вашої ініціативи такий законопроект буде неефективним, а прийняття його парламентом мало імовірним. Тому пропонуємо Вам:

1) направити нам на електронну пошту (sipl@i.ua) повідомлення, в якому розкрийте власне бачення щодо того, як Ви пропонуєте підняти бізнес-активність громадян України?

2) вносить авторські зміни і доповнення у проект закону безпосередньо до його тексту на веб-сайті в мережі Інтернет (http://wiki-tests.ho.ua/index.php?title=Проект_закону_про_інтелектуальні_та_індустріальні_бізнес-парки_в_Україні)

3) прийміть участь у дискусії на конференції (http://sipl.com.ua/?page_id=27).

З повагою,

Директор Інституту,

професор, академік АН ВО України         Валентин Галунько

 

 

Прочитайте і поділіться з іншими Працівниками Державної Фіскальної служби України!