Бізнес потенціал Васильківської міської ради


Бізнес потенціал Васильківської міської ради

 

 

 

1. Кількість працездатного населення: загальна чисельність населення – 36 392 осіб, середньооблікова кількість штатних працівників – 8001 особа.

2. Із них безробітних: На кінець 2015 року на обліку перебуває 370 осіб, з них всі мають статус безробітного (в 2014 році – 465 осіб). Допомогу по безробіттю з їх числа отримують 320 осіб (в 2014 році – 450 осіб.

3. Площа земель, що можна виділити під бізнес діяльність – територія міста обмежена землями Васильківського району. Триває розробка Генерального плану міста.

ТЕРИТОРІЯ МІСТА – 2 103,0 га
– площа прибудинкової території складає – 330 042 м.кв.
– територія загального користування: вулиці, доріг – 131,30 км по м. Василькову та доріг та тротуарів по в/м №11 -7400 пм .;
– парків -2 од.;
– скверів-5 од.;
– дитячих ігрових майданчиків 53од./ 21 381 м2 з них загально – міського користування – 3 одиниці площею 12059 м2.;
– братських могил (Братська могила радянських воїнів, які загинули в 1941,1943 рр, пам’ятник – братська могила невідомим солдатам (6 поховань) -3 од.;
– меморіальний комплекс «Меморіал вічної Слави»;
– місць почесних поховань -3.

ЗАГАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ ФОНД – 420,7 тис. м2 (що знаходяться на балансі КП «ККП м. Васильків»). На балансі КП «ККП м. Василькова» рахується понад 180 будинків та гуртожитків.

Мереж водовідведення всього -71,6 км в т.ч.
Мереж водопостачання -105,7 км в т.ч.

4. Традиційні види бізнесу: Сьогодні Васильків – адміністративний центр району з розвинутим багатогалузевим господарством. Нині в місті працюють підприємства харчової, легкої, обробної, машинобудівної, металооробної, хімічної та інших галузей промисловості, розвивається мале підприємництво. Тут виготовляються товари народного споживання, металопрофіль, металопластикові вікна та двері, електротовари, меблі, шкіру, майолікові вироби, косметичну та парфумерну продукцію, макаронні та хлібобулочні вироби, комбікорми та багато іншої продукції.
Підприємства, що функціонують на території міста Василькова, здійснюють зовнішньоторговельну діяльність з такими країнами світу: Російською Федерацією, Польщею, Білоруссю, Іспанією, Литвою, Італією, Молдовою, Туркменістаном, Китаєм, Узбекистаном тощо.

5. Конкурентні переваги міста: вдале географічне розташування міста, близькість до столиці, транспортних шляхів, наявність залізниці (відстань від м. Васильків до м. Київ 36 км.)

ОСНОВНІ АВТОМАГІСТРАЛІ
Місто знаходиться на відстані 10 км від магістралі загальнодержавного значення Київ – Одеса. Також через місто проходять інші автошляхи: Васильків-Обухів-Українка.
ЗАЛІЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ
Васильків-1 є залізничним вузлом і забезпечує транспортні зв’язки з іншими областями України. Відстань залізницею до міста Києва становить 36 км. Від станції Васильків-1 до міста Васильків прокладена залізнична колія, яка на даний час майже не використовується.
ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕННЯ
З Василькова здійснюються міжміські (Київ-Васильків), обласні (Васильків – Біла Церква) та пасажирські перевезення по Васильківському району. Надаються послуги з пасажирських перевезень суб’єктами господарювання – власниками таксі, інші види транспорту в місті відсутні.

АВТОБУСНІ МАРШРУТИ
В місті діють 2 маршрути громадського транспорту:
№3 ДП «Комісарова гора»- Містечко» та №4 ДП «Комісарова гора»- Массив»;
Через місто здійснюються пасажироперевезення за маршрутами:
– № 1 «Васильків-Калинівка»,
– № 303 «Київ-Васильків»,
– «Здоровка-Київ»,
– «Путрівка-Київ»,
– «Порадівка-Київ»,
– «Вінстави-Київ» тощо.

АЕРОДРОМ
Відстань до міжнародного аеропорту Бориспіль (Київська область) становить 130 кілометрів, до аеропорту Жуляни – 40 км.

6. Пільги та інша підтримка, що надається бізнесу радою: в місті діє Координаційна рада з питань розвитку підприємництва, установи та заклади інфраструктури підтримки підприємництва.

7. Працюючі підприємства
Підприємства міста здійснюють виробництво різноманітної продукції легкої, хімічної, металопереробної, харчової та переробної галузей, а саме: шкіри, борошна, круп, висівок, електропобутових приладів, деталей та приладів до двигуні, будівельних та металевих виробів, деревини та столярних виробів, труб та профілів з пластмаси, мила та миючих засобів, засобів для гоління, прийняття ванн тощо, тари з пластмаси, харчових добавок, машин та устаткування, зброї, військової техніки, продукції холодного штампування та гнуття, вспученого вермикуліта, будівельних матеріалів, електронагрівачів, металочерепиці, профнастілу, теплоізольованих матеріалів (вермікуліт), майолікових виробів, профілів для гіпсокартонних конструкцій, армуючі профілів для метало-пластикових вікон, труб та виробів з поліуритану та поліпропілену, виготовлення ПЕТ преформ, ПЕТ бутилок, систем кондиціювання, єврорубероїду, формування і оброблення скла тощо.

До найбільш відомих підприємств за видами економічної діяльності належать:

Виробництво харчових продуктів, стабілізуючих сумішей та харчових добавок:
ТОВ „Васильківхлібопродукт”
ТОВ Виробнича фірма „Васильків –млин”
ТОВ «Макрос»
ТОВ «ФудТеК»

Виробництво шкіри, виробів з шкіри:
ТОВ „СлаВа”

Виробництво пластмас у первинних формах, труб із поліуритана для водопостачання, газопостачання, каналізації, пластикова тара:
ТОВ” ВЗХ – Полімер”
ТОВ «КУМІР»

Виробництво профілю для гіпсокартону, комплектуючих для гіпсокартону:
ТОВ „Київ – Профіль”

Машинобудування, ремонт, монтаж машин та устаткування:
ТОВ «НВК ВК Система»

Виробництво неметалевих мінеральних виробів, будівельних матеріалів:
ТОВ «ЗАВОД Ореол-1»

Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції:
ТОВ „Аква-косметикс груп”
ТОВ «Українські екологічні технології плюс» тощо.