ПРОГРАМА ПАРТІЇ «НАРОДНИЙ ФРОНТ»: аналіз відповідності концептуальним засадам проекту закону України «Про малі виробничі бізнес – парки»


ПРОГРАМА ПАРТІЇ «НАРОДНИЙ ФРОНТ»:

аналіз відповідності концептуальним засадам проекту закону України

«Про малі виробничі бізнес – парки»

Згідно із програмою Партія «Народний фронт» виходить із концепції, що малий і середній бізнес мають стати основою соціальної структури вітчизняного суспільства, авангардом економічного розвитку країни.

По виконанню зазначеного Партія «Народний фронт» бере на себе зобов’язання:

– запровадити електроне урядування, перейти до надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна»;

– зниження податкового тягаря;

– розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки;

– зменшення кількості дозволів, контрольних органів і перевірок тощо;

– демонополізація економіки;

– визначення точок економічного зростання, кожного регіону, виходячи з особливостей свого геополітичного і геоекономічного становища, своїх природних і людських ресурсів;

– підвищення енергоефективності економіки;

– започаткування міжнародного плану відновлення України своєрідного «Плану Маршалла для України».

– залучення іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії [1].

Отже, економічна складова програми Партії «Народний фронт» повністю відповідає розробленій нами концепції проекту закону України «Про малі виробничі бізнес-парки», так як її основою є опора на малий і середній бізнес, зниження податків, розширення свободи підприємницької діяльності, зменшення кількості дозволів, контрольних органів і перевірок та демонополізації економіки.

 

Чому потрібний Українському народу закон України «Про малі виробничі бізнес – парки»?

Без розвитку підприємництва, говорити про те, що український народ буде заможним не можна. Адже держава в умовах ринкової економіки нічого не виробляє, крім інфляції (грошової маси) та боргів (державних запозичень). Державна влада лише забирає частину доходів у бізнесу та багатих громадян і використовує їх на утримання свого апарату та підтримку соціально не захищених верств населення. Іншими словами, заможність усього українського народу напряму залежить від кількості та успішної діяльності чисельного малого і середнього бізнесу.

Проте, в Україні виробничий конкурентний малий і середній бізнес так й масово не зародився, а ті, не значні паростки що виникали нищилися корумпованими чиновниками і високими податками. 

Іншого шляху для достойного життя громадян України, крім створення тисяч нових малих і середніх виробничих підприємців немає!

Усі інші проблеми України, будь-це оборона країни, чи пенсії у відповідності до стандартів ЄС напряму залежать від цього. Ми переконані, що це можливо здійснити виключно в межах пільгового податкового режиму майбутніх малих бізнес – парків. Які мають бути створенні в тисячах сіл, селищ та малих міст.

Україна є Парламентсько-Президентською республікою в якій уся відповідальність за хід економічних реформ лежить на Парламенті України. Саме Верховна Рада формує Уряд України і несе повну відповідальність за успішність його діяльності. По-іншому відповідальність за бідність громадян в Україні прямо лежить на Народних депутатах України, які входять до владної коаліції, а в умовах політичної кризи й військової агресії російсько-терористичних сил на всіх без виключення Народних Депутатах України.

Ми виходимо із теоретичного постулату, що усі наші Народні Депутати України є патріотами України, які хочуть добра українському народу. Усі вони знають економічні закони ринкової економіки і хочуть створити умови для розвитку успішного малого і середнього підприємництва.

Ми переконані, що при консолідації та політичній волі Народні Депутати України зможуть прийняти проект закону України «Про малі виробничі бізнес – парки», а далі український народ сам зможе стати багатим завдяки своїй підприємницькій праці.

1 ПРОГРАМА Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» // http://nfront.in.ua/programa-partii/