Чому потрібний Українському народу закон України «Про малі виробничі бізнес – парки»?


Чому потрібний Українському народу закон України «Про малі виробничі бізнес – парки»?

Без розвитку підприємництва, говорити про те, що український народ буде заможним не можна. Адже держава в умовах ринкової економіки нічого не виробляє, крім інфляції (грошової маси) та боргів (державних запозичень). Державна влада лише забирає частину доходів у бізнесу та багатих громадян і використовує їх на утримання свого апарату та підтримку соціально не захищених верств населення. Іншими словами, заможність усього українського народу напряму залежить від кількості та успішної діяльності чисельного малого і середнього бізнесу.

Проте, в Україні виробничий конкурентний малий і середній бізнес так й масово не зародився, а ті, не значні паростки що виникали нищилися корумпованими чиновниками і високими податками. 

Іншого шляху для достойного життя громадян України, крім створення тисяч нових малих і середніх виробничих підприємців немає!

Усі інші проблеми України, будь-це оборона країни, чи пенсії у відповідності до стандартів ЄС напряму залежать від цього. Ми переконані, що це можливо здійснити виключно в межах пільгового податкового режиму майбутніх малих бізнес – парків. Які мають бути створенні в тисячах сіл, селищ та малих міст.

Україна є Парламентсько-Президентською республікою в якій уся відповідальність за хід економічних реформ лежить на Парламенті України. Саме Верховна Рада формує Уряд України і несе повну відповідальність за успішність його діяльності. По-іншому відповідальність за бідність громадян в Україні прямо лежить на Народних депутатах України, які входять до владної коаліції, а в умовах політичної кризи й військової агресії російсько-терористичних сил на всіх без виключення Народних Депутатах України.

Ми виходимо із теоретичного постулату, що усі наші Народні Депутати України є патріотами України, які хочуть добра українському народу. Усі вони знають економічні закони ринкової економіки і хочуть створити умови для розвитку успішного малого і середнього підприємництва.

Ми переконані, що при консолідації та політичній волі Народні Депутати України зможуть прийняти проект закону України «Про малі виробничі бізнес – парки», а далі український народ сам зможе стати багатим завдяки своїй підприємницькій праці.