ПАРТІЯ «5.10» АНАЛІЗ ВІДПОВІДНОСТІ КОНЦЕПТУАЛЬНИМ ЗАСАДАМ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МАЛІ ВИРОБНИЧІ БІЗНЕС – ПАРКИ»


ПАРТІЯ «5.10»

АНАЛІЗ ВІДПОВІДНОСТІ КОНЦЕПТУАЛЬНИМ ЗАСАДАМ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МАЛІ ВИРОБНИЧІ БІЗНЕС – ПАРКИ»

 

Тільки талант і здібності людини, його професійний рівень і наполегливість мають визначати його успіх. Громадянин України є частиною духовного, інформаційного і геополітичного простору світу з його потребами і можливостями – і повинен бути забезпеченим і щасливим.

Партія «5.10» пропонує:

1) скасування грабіжницькі податки, мита й збори та замінити їх системою податків «5.10»

– 5% з продажу – які ви платите, коли купуєте товари і послуги;

– 10% соціального податку – які ви платите, коли отримуєте зарплату;

2) вільний оббіг валют, кожен має право розраховуватися будь-якими грошима, не витрачаючи часу і не втрачаючи на обміні.

Завдяки цьому кредити подешевшають, а кращі банки світу зможуть працювати в Україні і забезпечать нам кредитування за ставками 5% нижче річних;

3) відкриття економічних кордонів, що дозволить вільно ввозити в країну і вивозити товари і вантажі.

Внаслідок цього Україна стане безмитної територією для всього людства, раєм для інвесторів, корпорацій і підприємств з усього світу. До того ж, це покладе край корупції в службі митного контролю, митники будуть контролювати тільки ввезення зброї і наркотиків.

4) свобода власності і розпорядження землею. Кожен громадянин України буде повноправним власником своєї землі. Без дозволу з будь-яких інстанцій ви зможете розпоряджатися землею, вільно вирішуючи, чи будувати житло, займатися чи на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом й ін.

5) кредитування без обмежень Нацбанку. Банки, яким зняли обмеження, зможуть максимально кредитувати економіку, підприємництво і громадян. Громадяни отримають доступ до недорогих грошей, іноземними кредитами.

6) нотаріальна заявка на зайняття бізнесу. З моменту подачі нотаріального заяви-повідомлення кожен громадянин України має право займатися будь-якою комерційною діяльністю, не забороненої законом, при цьому дотримання санітарних і пожежних норм – це особиста відповідальність кожного підприємця;

7) освіта має готувати професіоналів не по держзамовленню, не для внутрішніх потреб країни, а для потреб світової економіки.