Професор Сергій Квіт був дуже зайнятий?


З 28 грудня 2015 року директор першої в Україні Приватної установи Науково-дослідний інституту публічного права професор Валентин Галунько просив Міністра МОН професора Сергія Квіта, про особистий прийом керівника наукової установи. Міністр його не прийняв, більш того в порушення  Закону України “Про звернення громадян”, апарат міністра не надав відповіді на звернення. Так чинити не можна.

Міністру освіти і науки України

 

професору Квіту С.М.

 

Про особистий прийом керівника наукової установи

Вельмишановний Сергію Мироновичу!

В умовах фінансово-економічної кризи зменшується державне фінансування науки. Ми, вчені-патріоти, не могли дивитися на занепад наукового потенціалу України та заснували в червні цього року «Науково-дослідний інститут публічного» недержавної форми власності (далі – Інститут).

За своєю сутністю наш Інститут є науковим засобом громадянського суспільства, який формально, не входячи до складу механізму держави, тісно взаємодіє з нею. За рахунок самофінансування ми виконуємо державні наукові програми, в першу чергу щодо правового забезпечення розвитку підприємництва.

Вчені Інституту поставили перед собою амбітну мету – розробити та внести через Народних депутатів України законопроект «Про індустріальні та інтелектуальні парки», реалізація якого забезпечить десятки тисяч нових робочих місць, в першу чергу для випускників Вищів, щоб вони не шукали собі роботу, а засновували власний малий прибутковий бізнес.

В умовах становлення ми стикаємося з низкою типових для приватних наукових установ перепон, більшість яких належить до компетенції МОН.

З метою розвитку засад державно-приватного партнерства прошу прийняти мене на особистий прийом, про час і місце проведення якого прошу повідомити за телефонами: 044 228 10 31, 097 171 03 69, 066 327 91 28.

З повагою,

директор, професор                                                         В.В. Галунько

28.12.2015