ВОЛОДИМИР ПУТІН ЗАМОВНИК СКАНДАЛУ ІЗ КВАРТИРОЮ СЕРГІЯ ЛЕЩЕНКА

017754510_30300

Валентин Галунько

 

ВОЛОДИМИР ПУТІН ЗАМОВНИК СКАНДАЛУ ІЗ КВАРТИРОЮ СЕРГІЯ ЛЕЩЕНКА:

ВЕРСІЯ ВАЛЕНТИНА ГАЛУНЬКА

Поступальний рух українського суспільства від азіатського (російського) тоталітаризму до засад правової держави західного взірця в останній час підняв градус соціальної активності у питаннях протидії корупції. Без всякого сумніву питання корупції в Україні є ключовим. На жаль, корупцією пронизано усі суспільні інститути. Відповідно боротьба з нею є надзвичайно актуальною.

В умовах сьогодення створені об’єктивні умови для цього, в перше за 25 років незалежності України діє дієве антикорупційне законодавство (закони України від 14.10.2014 № 1698-VII «Про Національне антикорупційне бюро України», та від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції»), в цілому успішно функціонують незалежні антикорупційні органи НАБУ та Національного агентства з питань запобігання корупції.

Проте, в останній час, контрреволюція за підтримки російського ФСБ розпочала наступ. При цьому вона вдало використовує демократичні інструменти. За формою їх діяльність є такою, що складається враження нібито вони борються із корупцією. Однак, за сутністю це сепаратизм і контрреволюція за сценарієм ФСБ Росії – це різновид гібридної війни. Невже це не розуміють представники проукраїнських демократичних сил, які знаходяться в опозиції до діючої влади.

Ми маємо на увазі псевдо скандал із покупкою квартири С. Лещенка [1] та протизаконною заміною голови Херсонської обласної ради А. Путілова [2]. Що закидають цим політикам. Першому купівлю квартири. Тоді ми звертаємося до їх опонентів: Хто із них не має житла? Практично, усі сьогоднішні й колишні народні обранці отримали житло (від держави, коли це було передбачено законом), або в інший спосіб стали власниками квартир в Києві. В другому випадку, такі квартири їх купляли чи дарували родичі. Як правило пристарілі матері, або дружини. У випадку з С. Лещенком ситуація банальна, йому квартиру купила наречена. В чому ж різниця? Чому іншим можна, і ніхто на це не звертає увагу, а йому ні? Відповідь очевидна – сильна антикорупційна позиція С. Лещенка, який задів бізнес інтереси багатьох можновладців та особиста ненависть до нього В. Путіна, коли оприлюднена ним як журналістом інформація про підкуп партією помічника кандидата у президента США Дональда Трампа американського лобіста Пола Манафорта переломила хід передвиборчої кампанії в США на користь прихильної до України, але жорстокої до Росії претендентки [3]. Такого кровавий диктатор В. Путін не прощає.

Ми не виправдовуємо негідний вчинок С. Лещенка стосовно купівлі надзвичайно дорогої квартири та лобіювання бізнес інтересів сім’єю Путілових на Херсонщині і вважаємо, що демократичні політики в такому випадку мають добровільно йти у відставку. А правоохоронні органи і суд мають поставити юридичну крапку в їх проблемах, а виборці на виборах визначитися з їх політичним майбутнім.

Проте, в Україні почалася істерія, на цих далеко не самих корумпованих політиків, розпочалася нацьковування на них «усіх кому не лінь». Їх багном поливають і колишні товариші по коаліції і опозиціонери й корумповані можновладці (як при владі, так і бувші), а особливо розвінчані ним впливові корупціонери. Ситуація доведено до абсурду. Наприклад, казково багатий військовий прокурор К. Кулик вимагає арештувати С. Лещенка [4]. Відповідно завдяки ЗМС, ненависть суспільства почала переключати на цих двох далеко не найгірших людей, а вагомі корупціонери й сепаратисти з радістю потирають руки. Увага суспільства направлена в хибне русло.

Шановні патріоти України завжди треба пам’ятати мудні слова видатного римського юриста Марка Тулія Цицерона «Cui bono?» (Кому це вигідно?). Ми вважаємо, що скандал із С. Лещенком і А. Путіловим вигідний В. Путіну, сепаратистам та корупціонерам. Це питання треба зняти. І перш за усе шляхом добровільної відставки цих політиків, які самі себе підставили, а ФСБ В. Путіна владо скористалась їх помилками.

Українському суспільству треба вирішувати інші дуже актуальні питання, в першу чергу забезпечити умови для багатіння українського народу через заснування й розвитку виробничого експортно орієнтованого бізнесу [6]. На цьому й треба акцентувати свою увагу патріотам України, а не знищувати один одного..

 

 

  1. Квартира Лещенко: всі подробиці скандалу // https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/kvartira-leshchenko-podrobnosti-skandala-1473266281.html
  2. Відставка Путілова – консолідована позиція 6 з 7 фракцій Херсонської облради // https://www.rbc.ua/ukr/news/otstavka-putilova-konsolidirovannaya-pozitsiya-1473440586.html
  3. Журналіст зі США пояснила, чому Трамп раптово звільнив підозрюваного у зв’язках з партією регіонів Манафорта // http://www.5.ua/polityka/zhurnalist-iz-ssha-poiasnyla-chomu-tramp-zvilnyv-pidozriuvanoho-u-zviazkakh-z-partiieiu-rehioniv-pola-manaforta-123438.html
  4. Кулик из коррупционного военного болота: хроники сказочного обогащения военного прокурора // http://zerkalo.mk.ua/novini/kulik-iz-korrupcionnogo-voennogo-bolota-xroniki-skazochnogo-obogashheniya-voennogo-prokurora.html
  5. Военный прокурор сил АТО требует арестовать нардепа Лещенко // http://rian.com.ua/politics/20160910/1016081157.html
  6. Проект закон України «Про малі виробничі бізнес-парки» // http://sipl.com.ua/?p=3339