Круглий стіл «Адміністративне право: просто і зрозуміло» 5 березня 2018 року


Шановний вчений-адміністративіст!

 

 

 

Адміністративне право, як навчальна дисципліна, викладається у всіх без винятку юридичних навчальних закладах. Проте, до сьогоднішнього дня, навчальні матеріали різних наукових шкіл адміністративістики є розрізненими і такими, що складно розуміються студентами. Вдалим прикладом вирішення аналогічної проблеми є праця «Теорія держави і права»[1] за редакцією О. В. Петришина, яка є відносно невеликою за обсягом і в якій у зрозумілій та доступній формі викладено положення теорії права та держави. Ми, вчені-адміністративісти, залишаємось в боргу перед студентами.

Пропонуємо взяти участь у круглому столі «Адміністративне право для студентів: просто і зрозуміло» 5 березня 2018 року, на якому обговорюватиметься зміст основних інститутів адміністративного права, що стане основою невеликого за обсягом навчального посібника («Адміністративне право України для студентів).

Круглий стіл «Адміністративне право: просто і зрозуміло» відбудеться 5 березня 2018 року о 14-00 годині в адміністративному приміщенні НДІ публічного права, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Георгія Кірпи 2 А, 6-й поверх, конференц-зал.

Для участі в роботі круглого столу необхідно за 3 дні до дати засідання (включно) надіслати заявку на ел. пошту sipl4@ukr.net:

Форма заявки: 

http://sipl.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/форма-заявки-на-05.03.2018.doc

 

З повагою,

директор НДІ публічного права,

д.ю.н., професор                                                                   Валентин Галунько

 

[1] Теорія держави і права: підручник. О.В. Петришин, С.П. Погребняк, В.С. Смородинський та ін; за ред. О.В. Петришина. Харків: Право, 2015. 368 с.