Тел: +3 8(044) 228-10-31
Пошта: siplasl2019@gmail.com

“Науково-дослідний інститут публічного права”

Готовий допомогати Вам!

 

      Ми українці є  найосвіченішою і працелюбною нацією в Європі. Виникає питання: чому ми живемо найгірше із усіх народів, які входять до країн-учасниць ЄС? На наш погляд, відповідь очевидна – це популізм влади та бізнесова пасивність громадян.
      Ці два чинники тісно пов`язані. Громадяни привикли з минулої епохи розраховувати на підтримку держави та не займаються підприємництвом, а політики потурають їм, обіцяючи достатні соціальні стандарти, за рахунок бюджетних коштів. Однак це утопія. Держави з ринковими економіками нічого не виробляють. Вони тільки відбирають частину доходів у бізнесу та перерозподіляють бюджетникам.
      В нашій державі ситуація катострофічна: більше 50% населення не працює (пенсіонери, безробітні, молодь), а з працюючих, половина отримує зарплату за рахунок бюджетних коштів. Не більше 15% громадян займається малим або середнім бізнесом. Якщо ситуацію не змінити, ми постійно будемо знаходитися на межі фінансового, соціального та оборонного краху.
      Тільки багаті середні та малі підприємці, кількість яких разом із сім`ями має перевищувати 50% від населення, може зробити Україну самодостатньою.
    З метою правового забезпечення розвитку середнього і малого підприємництва і був  створенний Інститут публічного права. Основними завданнями якого є розробка системи новітнього законодавства, після прийняття якого, громадянам України було б вигідно засновувати власний виробничий бізнес.
      Український народ є потенційно комерційно мислячим. Як тільки він зрозуміє, що держава йому не заважає на законних підставах багатіти і ефективно захищає право власності, мільярди схованих американських доларів хлинуть у розвиток бізнесу. Після цього до нас підуть великі іноземні інвестиції. Ми переконанні, що провідну роль у динамічному розвитку малого і середнього підприємництва мають відіграти існуючи і оновлені органи місцевого  самоврядування та регіональні еліти.
      Невже, ми українці менш розумні, освідченні чи працелюбні ніж громадяни КНР чи Туреччини? Ми переконанні, що потенціал українського народу є вищим. Треба творчо працювати заради власного законного збагачення та не вимагати від держави нічого за виключенням розумного бізнесового законодавства і державного захисту права власності та забезпечення правопорядку в цілому.

 

Галунько Валентин Васильович 

  Працюйте і багатійте! Запрошуємо до співпраці!

   Почесний директор, д.ю.н., професор, Валентин Галунько

 

 

 

    Виконуючий обов’язки директора д.ю.н., доцент Сергій Короєд
Яндекс.Метрика Яндекс.Метрика